Comarch BI Point Menadżer – Nowość!

Rozwiązania w chmurze.

Znalezione obrazy dla zapytania comarch business intelligence Business Intelligence mówiąc w skrócie to proces przekształcenia dużych ilości danych w informację oraz przekształcenia tej informacji w przydatną wiedzę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstwa. Business Intelligence dla systemów Comarch ERP  pozwala w pełni zrozumieć i wykorzystać gromadzone w nim dane. To predefiniowane raporty i pulpity managerskie pozwalające na bieżące monitorowanie kondycji przedsiębiorstwa ,a także możliwość tworzenia dowolnych analiz opartych na danych pochodzących z systemu Comarch ERP. Szybko dostępne raporty Business Intelligence umożliwiają przeprowadzanie codziennej analizy sprzedaży, lepsze zarządzanie należnościami czy kontrolę rentowności, a to tylko niektóre z korzyści. BI Point to narzędzie dostępne w modelu chmurowym.

Znalezione obrazy dla zapytania comarch erp logo zbudował zupełnie nowe narzędzie klasy Business Intelligence przeznaczone dla użytkowników systemu Comarch ERP Optima BI Point Menadżer. W ramach tego rozwiązania, platforma analityczna BI Point integruje się z bazą danych programu Optima ,aby móc później przesłać dane do narzędzia analitycznego w postaci raportów i dashboardów obejmujących 5 obszarów analitycznych: handlu, logistyki, płatności, księgowości oraz kadr i płac, będąc jednocześnie spokojnym o bezpieczeństwo swoich danych – również na urządzeniach mobilnych.

Dostępne w produkcie gotowe zestawy raportów pozwolą menadżerom czy właścicielom m.in. prowadzić codzienne analizy sprzedaży czy zakupów, lepiej zarządzać należnościami i zobowiązaniami, kontrolować rentowność w ujęciu m.in. działów czy regionów, mieć wgląd w czas pracy i pensje pracowników czy zarządzać stanami magazynowymi  – a to tylko część możliwości jakie zapewnia BI Point Menadżer.

Co istotne, dla użytkowników Comarch ERP Optima, BI Point Menadżer to możliwość korzystania z raportów i analiz także na urządzeniach mobilnych, jak tablet czy smartfon dzięki wbudowanemu w narzędzie responsywnemu designowi.  Dzięki temu odbiorcy raportów otrzymują możliwość wglądu w wyniki firmy w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu.

Dla Biur Rachunkowych

BI Point Menadżer nie tylko w pełni pokrywa swoje funkcjonalności z Pulpitu Menadżera, ale także dzięki swojej mobilności ułatwia komunikację między Biurami Rachunkowymi a ich klientami, a tym samym daje możliwość zwiększania przewagi konkurencyjnej poprzez udostępnianie nowoczesnego narzędzia raportowego, które jest przyjazne dla użytkownika. Raporty są dostępne przez przeglądarkę internetową. Usługa BI Point Menadżer pełni rolę zbioru raportów a wbudowany w rozwiązanie system synchronizacji danych automatycznie oczyści, integruje i ładuje dane z oprogramowania Comarch ERP Optima BR. Co więcej, za pomocą tego rozwiązania istnieje możliwość udostępniania wydruków bezpośrednio z programu Comarch ERP Optima BR do narzędzia BI Point Menadżer a także tworzenia interaktywnych analiz w wielu formach wizualizacji (wykresy, tabele, mapy, wskaźniki).

Znalezione obrazy dla zapytania comarch bi point manager

BI Point Menadżer nie obciąża systemów w biurze podczas przeprowadzania analiz, ponieważ serwery Comarch procesują dane w chmurze obliczeniowej. Dlatego też nie ma konieczności inwestowania w infrastrukturę IT (serwery, komputery czy licencje). To gotowy produkt, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej czy informatycznej w obszarze zapytań do firmowej bazy danych czy przygotowywania raportów.

 

Źródło: www.comarch.pl