Comarch ERP XL

Najczęściej kupowany systemem klasy ERP w Polsce

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Rozwiązanie jest dedykowane dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki. Dzięki Comarch ERP XL możliwe jest objęcie wszystkich obszarów działania firmy jednym narzędziem informatycznym. Przekłada się to na wzrost efektywności działania i redukcję kosztów prowadzenia firmy.

Wraz z systemem zyskujesz pełne wsparcie procesów z obszaru handlu i dystrybucji. Obejmuje zarówno stronę sprzedażową (realizacja transakcji, wiele dostępnych kanałów prowadzenia sprzedaży, obsługa za pośrednictwem sieci detalicznej), jak i od stronę zakupową czyli np. zarządzanie procesami i dokumentami zakupu. Dzięki rozwiązaniu CRM dostępnemu w ramach Comarch ERP XL możesz swobodnie budować własną bazę wiedzy o klientach. CRM pomoże także prowadzić do nich uporządkowane działania o różnym charakterze.

Comarch ERP XL to doskonałe narzędzie do zarządzania produkcją. Bez względu na to, czy jest to produkcja seryjna, jednostkowa, dyskretna, procesowa czy działalność projektowa lub prosta kompletacja, oferujemy Ci narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb. System spełnia najwyższe standardy, co pozwala na usprawnienie procesów okołoprodukcyjnych, istotnych dla samej produkcji. Zapewnienie na czas dostępności surowców czy półproduktów lub też, w odpowiednim momencie, informacja o ich braku jest kluczową informacją pozwalającą zredukować do minimum wynikające z tego przestoje.

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary Comarch ERP XL jest w stanie zapewnić bezpieczny rozwój przedsiębiorstwa. System współpracuje m.in. z:

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce,  korzysta z niego obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Zobacz również Comarch ERP Altum

© Pomorska Grupa Informatyczna | NIP: 586-216-44-52 | REGON: 220184923 | Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy | KRS: 0000251134 | Kapitał zakładowy: 50 000 zł