Wspieramy sport!

Sport to ciągły rozwój, który pokazuje, że sukces wymaga ciężkiej pracy i wysiłku. Dla nas liczy się prawdziwy duch walki. Dlatego wspieramy działalność i rozwój lokalnych drużyn sportowych.

Oficjalnie dołączyliśmy do grona Partnerów biznesowych Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 S.A. w sezonie 2018/2019. Nasz wkład to element społecznej odpowiedzialności, droga do trwałego i zrównoważonego rozwoju.

Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu, sportowcy będą mogli łatwiej realizować postawione przed nimi cele. Podziwiamy pasję, upór i umiejętność współpracy, które posiada każdy sportowiec. Praca zespołowa, niezłomne dążenie do celu i obopólna satysfakcja z wykonywanej pracy to istotny element każdej dziedziny życia. To wartości, które łączą nas ze sportem. Tym bardziej z dumą gorąco kibicujemy hokeistom MH Automatyki!

Równocześnie, postanowiliśmy indywidualnie wesprzeć zawodnika Petr Polodna, środkowego pierwszego ataku i oficjalnie zostaliśmy jego Sponsorem. Petr dołączył do zespołu MH Automatyki w trakcie sezonu 2016/2017 i szybko stał się jednym z liderów gdańskich hokeistów.

Petr Polodna

O sukcesach drużyny, którą wspieramy będziemy informować na bieżąco w aktualnościach i na naszym fanpage na facebooku.

© Pomorska Grupa Informatyczna | NIP: 586-216-44-52 | REGON: 220184923 | Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy | KRS: 0000251134 | Kapitał zakładowy: 50 000 zł