COMARCH E-SKLEP

Koniec żółtych karteczek!
Sklep internetowy zintegrowany z magazynem i księgowością poprzez systemy Comarch ERP.

Comarch e-sklep to profesjonalne i efektywne, a zarazem niezwykle proste rozwiązanie do prowadzenia handlu w internecie. Bezpośrednia ścisła integracja z systemami ERP Comarchu – Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz najbardziej rozbudowanym Comarch ERP Altum otwiera nowe możliwości dla Państwa biznesu i umożliwia sprawowanie nad nim pełnej kontroli. Połączenie wszystkich procesów w firmie i przejrzyste raportowanie sprawia, że e-handel staje się prosty i skuteczny. Dodatkowym wsparciem jest automatyzacja poprzez Comarch e-sklep procesów sprzedaży na platformie aukcyjnej Allegro oraz pasażach i porównywarkach cen, np. Ceneo, Skąpiec, Nokaut czy Google Shoping, a także połączenie z serwisami ocen jak Opineo.
Wielojęzyczność i wielowalutowość Comarch e-sklepu otwiera nowe niezwykłe możliwości zarówno dla handlu i eksportu detalicznego jak i w segmencie B2B.

Dzięki technologii Liquid Comarch e-sklep otwiera nieograniczone możliwości zaprojektowania wyglądu i funkcjonalności sklepu doskonale odpowiadających potrzebom klienta, dzięki czemu system jest doskonałym wyborem zarówno dla autorskiego butiku jak i ogromnej sieci hurtowni. Także w wersji na urządzenia mobilne.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe wdrożenie. Zaczynamy od projektu, możemy przygotować grafikę i zdjęcia, konfigurujemy system ERP, szkolimy z obsługi i asystujemy przy starcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w technologii Liquid:

sklep.taheshopping.pl
Sklep z kosmetykami do pielęgnacji

wszechswiatzabawek.pl
Sklep internetowy z zabawkami

sklep.elus.pl
Hurtownia elektrotechniczna

Inne wybrane realizacje Comarch e-sklep:

abena

abenasklep.pl
Dystrybutor artykułów higienicznych

kidsconcept

kidsconcept.pl
Sklep z meblami dla dzieci

imperialstore

imperialstore.pl
Butik z odzieżą włoską

puls24

sklep.puls24.pl
Multi-hurtownia

© Pomorska Grupa Informatyczna | NIP: 586-216-44-52 | REGON: 220184923 | Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy | KRS: 0000251134 | Kapitał zakładowy: 50 000 zł