COMARCH E-SKLEP

sklep internetowy

...

COMARCH E-SKLEP

 

Comarch e-sklep to profesjonalne, bezpieczne i jednocześnie niezwykle proste rozwiązanie do prowadzenia handlu w internecie. Bezpośrednia ścisła integracja z systemami ERP Comarchu – Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz najbardziej rozbudowanym Comarch ERP Altum otwiera nowe możliwości dla Państwa biznesu i umożliwia sprawowanie nad nim pełnej kontroli. Połączenie wszystkich procesów w firmie i przejrzyste raportowanie sprawia, że e-handel staje się prosty i skuteczny. Dodatkowym wsparciem jest automatyzacja poprzez Comarch e-sklep procesów sprzedaży na platformie aukcyjnej Allegro oraz pasażach i porównywarkach cen, np. Ceneo, Skąpiec, Nokaut czy Google Shopping, a także połączenie z serwisami ocen jak Opineo.

Wielojęzyczność i wielowalutowość Comarch e-sklepu otwiera nowe niezwykłe możliwości zarówno dla handlu i eksportu detalicznego jak i w segmencie B2B. 

Comarch e-Sklep jako jeden z nielicznych posiada możliwość wystawiania nielimitowanej liczby towarów w e-sklepie, nie jest ograniczony limitami wielkości bazy danych oraz ilości przesyłanych danych.

Dzięki technologii Liquid Comarch e-sklep otwiera nieograniczone możliwości zaprojektowania wyglądu i funkcjonalności sklepu doskonale odpowiadających potrzebom klienta, dzięki czemu system jest doskonałym wyborem zarówno dla autorskiego butiku jak i ogromnej sieci hurtowni. Także w wersji na urządzenia mobilne.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wdrożenie. Zaczynamy od projektu, możemy przygotować grafikę i zdjęcia, konfigurujemy system ERP, szkolimy z obsługi i asystujemy przy starcie.

 

COMARCH E-SKLEP REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w technologii Liquid: