COMARCH  ERP ALTUM

Wielojęzyczna inteligentna platforma ERP

...

COMARCH  ERP ALTUM

 

Wielojęzyczna inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych, sieciach handlowych oraz organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Comarch ERP Altum, system klasy ERP 4.0, posiada mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM - Business Process Management) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (BI -Business Intelligence). System ERP Altum doskonale sprawdza się przede wszystkim w przedsiębiorstwach o niestandardowych potrzebach, wymagających indywidualnego podejścia.

Program Comarch ERP Altum dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej jak i chmurowej.

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJONALNOŚCI COMARCH ERP ALTUM

 

Comarch ERP Altum cechuje elastyczność systemu, która pozwala na indywidualne dostosowywanie go do specyfiki firmy i rynku. Jest systemem zintegrowanym o otwartej budowie, a platforma Comarch ERP Altum może być instalowana na własnych serwerach lub w chmurze.

Automatyzacja procesów - połączenie wbudowanych w platformę Comarch ERP Altum rozwiązań Business Intelligence i Business Process Management sprawia, że system stwarza możliwość zautomatyzowania najbardziej specyficznych i wymagających procesów charakterystycznych dla danej firmy i jej działalności

CRM  - narzędzie przeznaczone do kontrolowania i zarządzania relacjami z partnerami i klientami. Dzięki niemu otrzymujesz przejrzystą ewidencję działań pozyskiwania, obsługi i współpracy z kontrahentami, a także  przeprowadzi analizę zgromadzonych danych. 

Międzynarodowość  - platforma Comarch ERP Altum jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych, dostosowuje się do specyfiki każdej firmy.

Wielofirmowość  - Comarch ERP Altum ułatwia zarządzanie wieloma firmami, pozwalając na gromadzenie w jednym miejscu wszystkich ważnych danych.

Handel i magazyn  - usprawnia działania handlowo-magazynowe, z możliwością stworzenia niezależnego systemu logistycznego dla każdej z obsługiwanych firm. Automatyzuje rutynowe czynności związane z zamówieniami, oferowaniem, transakcjami, przyjmowaniem na magazyn i obsługą reklamacji. Pozwala prognozować i śledzić stany magazynowe określać limity i automatyczne generować zamówienia w przypadku braków. 

Finanse i Księgowość  - umożliwia prowadzenie pełnej księgowości dla każdej firmy osobno i niezależnie,zarówno w walucie polskiej, jak i w walutach obcych. Możliwość przeprowadzania analiz controllingowych,które pozwalają realnie ocenić kondycję finansową firmy. 

Kadry i płace  - umożliwia rozliczenie wpłat z uwzględnieniem nieobecności, czasu pracy etc.., zaewidencjonowanie pracowników, a także powiązanie listy płac z wybranym wydziałem, obsługi kadrowo-płacowej dla pracowników wieloetatowych. Moduł jest w pełni zintegrowany z programem Płatnik, co zapewnia wszystkie rozliczenia z ZUS.

E-pracownik  - aplikacja do zarządzania czasem pracy i urlopami połączona z modułem kadrowo-płacowym systemu.

Mobilność  - aplikacje mobilne Comarch, dostępne na tabletach, smartfonach usprawniają pracę w terenie, jak i pracowników często przemieszczających się wewnątrz firmy (np. w magazynie).

E-Commerce  - platforma sprzedażowa sklepów internetowych (e-Sklep, B2B, e-Sale).

KSeF - wymiana danych z Krajowym Systemem e-Faktur.

iBard - Comarch ERP Altum jest zintegrowany z narzędziem iBard24, które pozwala na automatyczne tworzenie kopii i zdalny dostęp do zapisanych danych z dowolnego urządzenie.

 

 

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń i umów się prezentację systemu lub skorzystań z materiałów opublikowanych na stronie producenta Comarch