Comarch ERP XL

Zintegrowany system ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw 

produkcyjnych, handlowych i usługowych

...

COMARCH ERP XL

 

Comarch ERP XL to program do zarządzania produkcją, rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach. Konfiguracja i ilość modułów  zależy od potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Potrzebna jest do tego wnikliwa analiza. Comarch ERP XL składa się z kilkudziesięciu różnych modułów wspierających  obszary działania przedsiębiorstwa. przykładowe moduły to m.in. moduł do wystawiania faktur, rozliczeń bankowych, ewidencję środków trwałych, automatyzacja przesyłek, EDI, obsługę pełnej księgowości, a także sprzedaż, magazynów oraz HR, CRM oraz pełną analitykę biznesową. 

Comarch ERP XL jest na tyle intuicyjny i elastyczny, że nie wymaga specjalistycznej wiedzy.  Po wstępnym szkoleniu, które jest integralną częścią każdego wdrożenia, użytkownicy są gotowi do budowania przewagi konkurencyjnej za pomocą oprogramowania Comarch ERP XL

Niezaprzeczalną zaletą programu jest możliwość integracji systemu z innymi rozwiązaniami. Łatwo zintegrujesz program z urządzeniami i maszynami, dowolnym rozwiązaniem na bazie SQL, sklepem internetowym, dedykowanym programem produkcyjnym czy systemem WMS, MES, APS.

 

COMARCH ERP XL W CHMURZE

W zależności od  potrzeb można korzystać z wersji stacjonarnej lub online systemu Comarch ERP XL. System ERP jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych przedsiębiorstw. Gdy wybierzesz wersję online nie będzie Ci potrzebny serwer, a pracownicy będą mogli korzystać z systemu po zalogowaniu z dowolnego miejsca na ziemi więc świetnie sprawdzi się również do pracy zdalnej. Dlatego możesz dopasować model użytkowania tego systemu w zależności od swoich potrzeb, wymagań czy możliwości. Jakie są korzyści z wyboru Comarch ERP XL w chmurze? 

Praca z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu, co umożliwia większą kontrolę sytuacji w firmie osobom decyzyjnym. 

Szybki start bez konieczności instalacji systemu.

Niskie koszty utrzymania i rozpoczęcia pracy. Jedna, stała opłata abonamentowa i brak opat związanych z aktualizacją systemu. Brak kosztów związanych z utrzymaniem serwerów. Brak kosztów związanych z instalacją oprogramowania.

Bezpieczeństwo ciągłości pracy. 

Łatwa rozbudowa systemu. Szybkie rozbudowanie systemu o nowe funkcjonalności i  o nowych pracowników bez konieczności instalacji oprogramowania.

 

COMARCH ERP XL DLA KOGO? W JAKICH FIRMACH SIĘ SPRAWDZI?

System ERP przeznaczony jest dla średnich i dużych firm, którym zależy na wdrożeniu jednego globalnego systemu informatycznego. Rozwiązanie Comarch ERP XL  najlepiej sprawdzi się w firmach handlowych, usługowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Comarch ERP XL  z powodzeniem można wykorzystać w branży chemicznej, produkcyjnej, budowlanej, przetwórczej, meblarskiej, rolno - spożywczej, elektrycznej.  

 

Masz więcej pytań? Zadzwoń i umów się prezentację systemu lub skorzystań z materiałów opublikowanych na stronie producenta Comarch