Systemy Comarch ERP

Kompleksowe rozwiązania do zarządzania dla przedsiębiorstw z każdej branży.

...

SYSTEMY COMARCH ERP

 

Comarch jest globalnym dostawcą systemów ERP obsługujących kompleksowo relacje z Klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza sektorowa, zawarta w zintegrowanych systemach informatycznych.

Comarch jest polską firmą opartą na wiedzy, tworzącą światowej klasy innowacje. Dzięki stałym, wysokim nakładom na badania i rozwój systemy Comarch dla biznesu, dają Klientom gwarancję wykorzystywania najnowszych dostępnych narzędzi i technologii. Każdego dnia inżynierowie z centrów badawczo – rozwojowych Comarch pracują nad nowymi oraz nad ulepszeniem już istniejących produktów, aby spełniały wymagania stawiane przez przyszłość.


WYBIERZ OPROGRAMOWANIE COMARCH ERP DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB I POZNAJ JE BLIŻEJ: 

 

 

System do obsługi sprzedaży, transakcji i klientów. Comarch POS to aplikacja, z której korzystają sprzedawcy, pracujący na stanowiskach kasowych. Prosty i intuicyjny system.

Profesjonalne, bezpieczne, efektywne i niezwykle proste rozwiązanie do prowadzenia handlu w internecie. Wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Wielojęzyczna inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych oraz usługowych.

Zintegrowany system ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki.

Najpopularniejszy w Polsce, zintegrowany system ERP dla średnich i małych firm handlowych i usługowych oraz biur rachunkowych.

Pracuj online! Nowoczesny system do zarządzania dla małych firm dostępny na każdą platformę w przeglądarce internetowej.