ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE

Dopasowane systemy i funkcjonalności

...

ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE (R&D)

Dostępne na rynku rozwiązania technologiczne nie do końca spełniają potrzeby Twojej organizacji? Potrzebujesz rozwiązania o konkretnych możliwościach i funkcjach? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów.

Dział R&D w naszej firmie powstał w odpowiedzi na wymagania naszych Klientów. Chcąc zapewnić pełną satysfakcję po wdrożeniu systemów ERP oraz biorąc pod uwagę wiele nietypowych i specjalistycznych gałęzi rynku udostępniamy możliwość dopasowania funkcjonalności oraz rozbudowy systemów do wymagań każdego Klienta.

 

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?


Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań opartych o technologię Microsoft .NET i Delphi oraz bazy danych Microsoft SQL Server. Staramy się, aby wszystkie powstające w naszym R&D aplikacje zachowywały pełną integrację z systemami Klienta.

Posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu:

  • systemów bazodanowych

  • aplikacji raportujących

  • hurtowni danych

  • specjalizowanych modułów do systemów Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima

  • aplikacji mobilnych oraz webowych

Wieloletnie doświadczenie naszych Programistów, poparte wieloma udanymi projektami daje gwarancję stabilnej, bezpiecznej i wygodnej pracy nad wdrażanym rozwiązaniem. Właściwie wdrożony system to ogromny atut dla przedsiębiorstwa, a często również sposób na wypracowanie przewagi konkurencyjnej. Dzięki tego typu rozwiązaniom praca staje się wygodniejsza i wydajniejsza. 

 

Zapraszamy do kontaktu!